steissd (steissd) wrote,
steissd
steissd

Онлайн-игры про животных

Як думаєте, ким у більшості випадків є головні персонажі багатьох флеш ігор? Скажете людина, а хто ще? Відповідь легка і проста - здебільшого це тварини. Ми пропонуємо Вам грати безкоштовно в  розваги з тваринами. Зайчики, кролики, собаки, хом'яки, леви і зебри - всі вони ожили і тепер просять у Вас про невелику допомогу або ж послугу. Вас очікують веселі пригоди, які наповнені радістю, сміхом і приємними спогадами.


Ви зможете знайти для себе купу захоплюючих занять, починаючи від прогулянок по лісах і степах і закінчуючи в ролі тваринного перукаря. Щоб грати онлайн в ігри про тварин не потрібно платити, всі флеш розваги знаходяться у відкритому доступі на нашому ресурсі - досить лише вибрати потрібну програму і запустити її. Вони сподобаються не тільки маленьким дітям, а й дорослим, які люблять весело проводити час за комп'ютером.


Є ігри як на одну людину, так і на цілу компанію. Вони не дадуть Вам занудьгувати - Ви встигнете натренувати не тільки реакцію і спритність пальців, але і свій розум. Маленькі діти, проводячи свій час за грою, зможуть вивчити більше звірів, а так само більше дізнатися про світ і оточення. Кожна забавка має унікальну графіку, музичний супровід і сюжет. У нашій бібліотеці зібрано кілька десятків додатків, тому вони вам ще довго не набриднуть! Грайте, веселіться, розваги з тваринами завжди поруч з Вами - милі і пухнасті друзі чекають на Вас!


Цей розділ з розвагами присвячений вашим улюбленим вихованцям. Вам же небайдужі ці милі створення? Вашій увазі представлена аптека, де необхідно доглядати за нашими маленькими друзями, різноманітні дії, симулятори, бізнес, привчайте дитину до відповідальності і втілюйте мрії про пухнастого друга. Собачками і котиками не обмежуйтеся - грайте з білкою, хом'ячком, конячками або космічними мешканцями. Яка улюблена тварина у вас? Поселіть її у вашому комп'ютері і виховуйте із задоволенням. Але пам'ятайте - здоров'я і настрій улюбленця тільки в ваших руках!


Вам завжди хотілося завести домашнього вихованця або акваріум? Мрієте одягати всіх звіряток? Тоді наші безкоштовні онлайн ігри коти для вас! Вас чекає цілий зоопарк диких звірів, починаючи від шимпанзе і пінгвінів, закінчуючи кроликами. Пограйте з екзотичними тваринами і навіть одягніть своїх улюблених вихованців у різних іграх на примірку одягу. Наша колекція ігор дозволить вам одягнути домашніх чотириногих, кішок і собак. Одягніть на улюбленця повноцінний костюм, або простий аксесуар, типу кольорової шапки. Ви зможете виростити і виховати власного вихованця. Точно так, якщо б у вас було кошеня або щеня!


У деяких іграх тварини, простим клацанням миші ви зможете вибрати і приміряти одяг і аксесуари для свого вихованця. В інших, використовуйте клавіатуру, щоб керувати персонажами в різних умовах. Відпливаючи геть від грізної акули у віртуальному океані або побігайте з хом'яками по треку для мотоциклетних перегонів! Станьте ветеринаром і допоможіть врятувати звіряток. Або, будьте господарем своєї власної ферми і намагайтеся сито нагодувати худобу. З такою різноманітністю ігор, вас чекають нескінченні веселощі!Яндекс.Метрика
Tags: Интернет, пресс-релиз, товары и услуги
Subscribe
promo steissd december 8, 2005 13:55 152
Buy for 100 tokens
Via una_ragazza_o Выделения в тексте — мои. 10 августа 2000 г. — Иранские парламентарии-сторонники реформ намерены настаивать на повышении брачного возрастного ценза с 9-ти до 14-ти лет для девочек и с 15-ти до 16-ти лет для юношей. Существующий сегодня столь нежный брачный возраст…
Comments for this post were disabled by the author